Prodej vinohradu 4217m2 u Velkých Němčic

Prodáváme krásný a opečovávaný vinohrad v blízkosti Velkých Němčic. Jedná se o dva spojené pozemky o celkové výměře 4.217 m² s 1.650 hlavami. Byly zde v r. 2002 vysazené tyto odrůdy : Rulandské šedé a Tramín. Vinohrad je oplocený, šíře řádků je 2 a 3 m. Sloupky oplocení jsou kovové s pozinkovanou úpravou. Vnitřní sloupky jsou betonové a dřevěné. Registrační č. ÚKZUS 779229/0068. Vinohrad je určený pro velkého srdcaře, který miluje víno nade vše. Právě tohoto oddaného zájemce hledáme. Rozhodně doporučuji tento vinohrad jako kvalitní a nový majitel bude rozhodně nadšený. Na další informace Vám odpovíme na prohlídce, kterou doporučuji.

Proč si vybrat právě tento pozemek?
  • milovníci dobrého vína si přijdou na své
  • klidné místo
  • mnoho zajímavých míst v okolí

cc

Velké Němčice

jsou městys v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 23 km jižně od Brna na levém břehu řeky Svratky. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel.

Součástí Velkých Němčic jsou také dvory Zeleňák a Nová Ves a osada Boudky. Přes Boudky a Zeleňák procházela řepařská úzkorozchodná dráha do židlochovického cukrovaru.

Zajímavá místa v okolí:

Mandloňové sady, aqualand Moravia, rozhledna Akátová věž, rozhledna Slunečná, rozhledna Maják, zřícenina Děvičky, zřícenina hradu Sirotčí Hrádek,  archeopark Pavlov…..

 

Celková cena

716.000 ,-Kč

příjezdová komunikaceasfalt
poznámka k ceněCena je již včetně provize pro RK
plocha pozemku4217 m2
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Adam Smejkal

Makléř

Kategorie: Prodej