Prodej rodinného domu ve Slavonicích

Nabízíme k prodeji rodinný dům na ul. Mánesova ve Slavonicích. Dům o dispozici 5+2 lze rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky. V 1. NP se nachází garáž, velká veranda, 2x pokoj, kuchyň, WC a koupelna + chodba a vstup do sklepa a druhého patra. V 2.NP najdete obývací pokoj s jídelnou a balkonem, kuchyň, prostornou chodbu, pokoj, WC a koupelnu. Samotná zahrada o velikosti 764 m2 disponuje také samostatným vjezdem. Celková výměra pozemku včetně zastavěných částí činí 932 m2 a zastavěná část 168 m2. Za domem na zahradě je samostatně stojící zděná garáž s kůlnou a sklepem. Dům je kompletně podsklepený. Ze sklepa vedou také samostatné dveře rovnou na zahradu. Topení je řešeno plynovým kotlem, ale lze topit i pevnými palivy. Teplo po domě je rozvedeno radiátory. Voda z veřejného řádu. Veřejná kanalizace. 

Celkově dům s pozemkem nabízí plnohodnotné bydlení pro celou rodinu s možností seberealizace na prostorné zahradě, jako je například vybudování dětského hřiště, skleníku, bazénu atd. Energetický štítek nebyl stanoven a bude dodán při prodeji. Ze zákona uvádíme třídu energetické náročnosti G.

Dům se prodává jako celek a cena je uvedena za celý dům. Po právní stránce dům vlastní dva majitelé. Přesný postup prodeje po právní stránce Vám rádi sdělíme osobně, anebo po telefonu.

Proč si vybrat právě tento rodinný dům
  • nabízí absolutní soukomí
  • zajímavá místa v okolí
  • možnost vlastní realizace
  • možnost nastěhování ihned

Slavonice
 jsou malé historické město na jihozápadní Moravě  v okrese Jindřichův Hradec. Leží zhruba jeden kilometr severně od hranice s Rakouskem, jedenáct kilometrů jihozápadně od Dačic, po obou stranách Slavonického potoka. Žije v nich přibližně 2 200 obyvatel. Díky zachovanému historickému jádru města se Slavonicím přezdívá malá Telč nebo perla západomoravské renesance. Slavonice jsou nejzápadnějším městem Moravy a spolu s nedalekými Dačicemi jedinými dvěma moravskými městy na území Jihočeského kraje.

Zajímavá místa v okolí:

zámek Jindřichův Hradec, zámek, Dačice, hrad Landštejn, rozhledna U Jakuba Valtínov, zámek Červená Lhota, autokemp Komorník, Zvůle, skalní útvar Ďáblův chléb, Ďáblova prdel, Zoopark Na Hrádečku, obludiště v Horní Pěně…..


Cena

na vyžádání

vlastnictvíosobní
topenílokální – tuhá paliva, lokální plynové
užitná plocha155 m2
Stavbacihlová

Stav objekt

En. náročnost

dobrý

G

Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej