Prodej chalupy v Palupíně

Klid, soukromí, dostatek prostoru a to nejen díky veliké zahradě, najdete na naší chalupě (rodinném domě) v Palupíně č. 44 u Strmilova. Zahrada o velikosti 1454 m2 nabízí plnohodnotné využití pro zahradničení, skleník, bazén, dětské hřiště, posezení u ohně v návaznosti na terasu (27 m2), která je plně kryta a propojena s kuchyní a obývacím pokojem francouzskými dveřmi. V domě o užitné ploše 105 m2, dispozičně řešený jako 4+KK, naleznete obývací pokoj s kuchyní s vyvýšeným palubkovým stropem a přiznanými trámy, dále levandulovou ložnici, druhou ložnici částečně obloženou přírodním kamenem, chodbu, technickou místnosti, koupelnu s vanou a WC a samostatný obývací pokoj.

V obývacím pokoji s kuchyní najdete kuchyňskou linku vyzděnou obkladačkami ve světle olivové barvě, troubu, sklokeramickou desku, jídelní část, místo pro relax a komoru.

První ložnice, aktuálně koncipována jako levandulová, poskytuje soukromí s jedním oknem, druhá ložnice disponuje dvěma okny a aktuálně je koncipována do černočervené barvy a to i díky prkenného dřevěného stropu a trámy. Zadní samostatný obývací pokoj laděný do šedobíla s dvěma okny a samostatnou částí navrženou jako relaxační zóna.

Topení na tuhá paliva, s rozvodem tepla pomocí radiátorů po celém domě, ohřev vody zajištěn bojlerem. Odpady jsou řešeny do jímky. Energetický štítek nebyl stanoven, proto ze zákona uvádíme třídu en. Náročnosti „G“. En. štítek bude stanoven při prodeji.

V chalupě je také prostorná půda, kde lze vybudovat v případě potřeby další obytné části a využít tak výhled na zahradu a do krajiny.

Milovníci přírody, houbaření si přijdou na své. V blízkosti se nachází např. skalní útvar Ďáblův chléb, Ďáblova prdel, rozhledna u Jakuba atd. S dětmi můžete navštívit např. aquapark v Jindřichově Hradci, Zoopark Na Hrádečku, obludiště v Horní Pěně, v zimě pak milovníci zimních sportů mohou navštívit lyžařský vlek v Mrákotíně.

Přímo v obci Palupíně se nachází farma s prodejem jehněčího masa a sýrů, dále např. prodej vánočních stromků a ve vedlejší obci Jilmu se také nachází restaurace a vyhlášené řeznictví s domácími produkty.

V případě zájmů o více informací, o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Proč si vybrat právě tuto chalupu?
  • nabízí absolutní soukomí
  • zajímavá místa v okolí
  • možnost vlastní realizace
  • možnost nastěhování ihned
  • lze využít i pro plnohodnotné bydlení, nejen jako chalupu

Palupín
 je vesnice, která je částí města Strmilov, od kterého leží 2 kilometry severovýchodním směrem. V roce 2011 zde trvale žilo 85 obyvatel.

Zajímavá místa v okolí:

zámek Jindřichův Hradec, zámek Kamenice nad Lipou, rozhledna Rýdův kopec, rozhledna U Jakuba Valtínov, zámek Červená Lhota, autokemp Komorník, Zvůle, skalní útvar Ďáblův chléb, Ďáblova prdel, Zoopark Na Hrádečku, obludiště v Horní Pěně…..


Cena

na vyžádání

vlastnictvíosobní
topenílokální – tuhá paliva
užitná plocha90 m2
Stavbasmíšená

Stav objekt

En. náročnost

velmi dobrý

G

Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej