Prodej bytu vJindřichově Hradci - ul. Vídeňská 32

Občas se mi jako realitnímu makléři dostane do rukou poklad. A takto bych i nazval tento byt, který máme nově v nabídce v těsné blízkosti historického centra Jindřichova Hradce. Jedná se o prodej bytu v domě na ul. Vídeňská, který prošel kompletní rekonstrukcí. Téměř vše je v podstatě nové. Nové rozvody, zateplení, omítky, plastová okna, kuchyň, dveře atd. Atypický byt už nyní, před zabydlením, působí velmi klidným a odpočinkovým dojmem. Koupelna je obložena velkoformátovými obklady v přírodním dekoru. Mimochodem v přírodním dekoru se nese veškerý interiér jako je kuchyňská linka, podlahy, dveře, okna v dekoru zlatého dubu atd. Vysloveně dominantou v koupelně je kouzelná vana. Dispozičně se jedná o byt 3+1 o velikosti 78 m2.

První co mě napadlo, když jsem začal řešit prodej tohoto bytu bylo – tak tady se nedá vůbec zaparkovat. Jenže k bytu je i garáž, která je přímo v domě!

Celý dům doplňují vkusně obložené zdi ve společných částech domu. Podívejte se na fotky a vizualizaci. A pokud vás byt jen trošku zaujmul, neváhejte a zavolejte si pro více informací, anebo přímo o prohlídku. Skvělá dlouhodobá investice se nenabízí každý den.

Energetický štítek nebyl stanoven, bude vyhotoven při prodeji, prozatím ze zákona uvádíme en. náročnost „G“. Fotografie s nábytkem = fotovizualizace.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • v dosahu veškerá občanská vybavenost
  • zajímavá místa v okolí
  • možnost nastěhování ihned

Jindřichův Hradec
 je město v Jihočeském kraji, 43 km severovýchodně od Českých Budějovic na řece Nežárka. Žije zde přibližně 21 tisíc obyvatel. V těsné blízkosti historického jádra Jindřichova Hradce, které je městskou památkovou rezervací, se nachází rybník Vajgar o rozloze 49 ha.

Zajímavá místa v okolí:

zámek Jindřichův Hradec, zámek Kamenice nad Lipou, pivovar Kamenice nad Lipou, rozhledna Rýdův kopec, rozhledna U Jakuba Valtínov, zámek Červená Lhota, autokemp Komorník, Zvůle…


Cena

na vyžádání

podlaží2
Topenílokální elektrické
užitná plocha78 m2
Stavbacihlová
Stav objektuvelmi dobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej