Prodej bytu 4+KK v Modřanech

Nabízíme vám k prodeji atypický krásný byt ve vyvýšeném přízemí v panelovém domě v Praze Modřanech. Díky stavební úpravě jsme byt sjednotili a zvětšili na krásných téměř 91 m2. V bytě najdete obývací pokoj s kuchyní, ložnici, dětský pokoj, velikou chodbu, koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC, zimní zahradu, velikou šatnu a další pokoj. Jsou zde zcela nové omítky a vybudované nové přípojky k pračce. Vybudovali jsme přípravu na novou kuchyňskou linku.

Celkově se jedná o velmi pěkný byt s lodžií ve vyhledávané oblíbené lokalitě. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost a řadu obchodů. Díky jednoduchým stavebním úpravám lze obývací pokoj zvětšit zbouráním nenosné příčky a přiřazením sousedícího pokoje.

Tento byt skrývá veliké možnosti budoucí seberealizace a krásného bydlení.

Energetický štítek nebyl stanoven, proto ze zákona uvádíme en. náročnost „G“. En. štítek bude vyhotoven při prodeji. V případě zájmu o více informací, nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

 

Proč si vybrat právě tento byt?
  • osobní vlastnictví
  • možno vlastní realizace
  • v blízkosti veškerá občanská vybavenost
  • dobrá lokalita

Zajímavými místy v okolí:

Wellness centrum Top Hotelu Praha, Paintball  adrenalinové atrakce, Zookoutek Divoká zahrada, Modřanská rokle,Zookoutek v Chuchelském háji Minizoo Milíčovský dvůr, Hostivařská přehrada, Hostivařský lesopark, Svět Medúz Arkády Pankrác, Aquapark AquaDream….

cena

8.990.000,-Kč

VlastnictvíOsobní
užitná plocha91 m2
stavbapanelová
topeníústřední dálkové
Stav objektu po rekonstrukci
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej