Prodej bytu v Třešti v ulici Jiráskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej krásného, útulného bytu s krásným výhledem v Třešti v ulici Jiráskova 1016/11. Byt se nachází ve 3. patře bez výtahu. Dispozičně je byt koncipován jako 2+1. V bytě jsou plastová okna v bílém dekoru.

Třešť je stále oblíbenější lokalitou pro investory vzhledem ke stále se rozvíjejícímu pracovnímu využití a dobré dojezdové vzdálenosti do Kostelce a Jihlavy. Město Třešť se nacházející na západě Moravy, ve střední části kraje Vysočina. Protéká jim Třešťský potok, nachází se 13, 6 km jihozápadně od krajského města Jihlavy a 11, 5 km severoseverovýchodně od města Telče. Jedná se o druhé největší město v okrese Jihlava.

Ale zpět k bytu. Takovýto byt je možné reálně pronajmout za 10.000,-Kč + energie. Celkově se jedná o velmi pěkný a útulný byt s opravdu výjimečným výhledem, ve velmi dobrém technickém stavu. Možnost parkování před domem.

Energetický štítek nebyl stanoven, proto ze zákona uvádíme „G“.

V případě zájmu o více informací, o prohlídku, nás kontaktujte.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • možnost nastěhování ihned
  • v dosahu veškerá občanská vybavenost
  • mnoho zajímavých míst v okolí

Třešť
 je město, nacházející se na západě Moravy, ve střední části kraje Vysočina. Leží na Třešťském potoce, který je pravostranným přítokem řeky Jihlavy, 13, 6 km jihozápadně od krajského města Jihlavy a 11, 5 km severoseverovýchodně od města Telče. Nadmořská výška města se pohybuje mezi 540 m n. m. (Třešťský potok) a 600 m n. m. (u zámku). Je to druhé největší město v okrese Jihlava.

Sousedními obcemi sídla jsou Otín, Suchá, Dolní Cerekev, Hodice, Batelov, Jihlava, Růžená, Panenská Rozsíčka, Jezdovice, Kostelec, Pavlov a Vílanec.

Zajímavá místa v okolí:

zámek Telč, zřícenina hradu Štamberk, hrad Roštejn, lom Řásná, zámek v Dačicích, kostel a vyhlídková věž sv. Vavřince v Dačicích…

Cena

2.890.000,-

VlastnictvíOsobní
Už. plocha40 m2
Stavbacihlová
Stav bytudobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej