Pronájem chaty 90 m2 na Vranovské přehradě

Nově nabízíme k celoročnímu pronájmu chatu na Vranovské přehradě v první řadě u vody. V suterénu najdete společenskou místnost s krbem a posezením, koupelnu a wc. V prvním patře potom obývací pokoj s krbovými kamny a kuchyní vybavenou elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, ledničkou atd. V prvním nadzemním patře potom dva pokoje a chodbu a nakonec podkrovní část s dalším pokojem. Chata je napojena na elektřinu a místní zdroj vody. Velmi oblíbená lokalita Penkýřky pro rekreaci a zejména pro sportovní rybolov. V roce 2021 se zde ulovilo více jak 28 sumců! V případě zájmu o více informací mě kontaktujte.

Proč si vybrat právě tuto chatu?
  • možnosti rybaření, relaxace
  • zajímavá místa v okolí
  • krásná okolní příroda

Vranov nad Dyjí
Samotný městys se nachází nedaleko přehradní nádrží Vranov v údolí řeky Dyje ve značně rozčleněném terénu.Z dálky dominuje celé krajině mohutná stavba zámku na vysoké skále, při vjezdu do města upoutá rozlehlé koryto Dyje a mírně svažité historické náměstí s morovým sloupem, na jehož vrcholu stojí na zeměkouli Panna Marie Neposkvrněná

Zajímavá místa v okolí:

státní zámek Vranov, hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn, rozhledna Rumburak, zámek Uherčice, Tatra veteran museum Bítov…..


Nájem

100.000,-Kč/rok

odpadseptik/jímka
Topenílokální tuhá paliva
užitná plocha90 m2
Stavbadřevěná
Stav objektudobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Pronájem