Pronájem bytu 2+1 vJindřichově Hradci - sídliště Vajgar 568

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt na adrese Vajgar 568 v Jindřichově Hradci. Byt dispozičně řešený jako 2+1 (cca 50m2) prošel částečnou rekonstrukcí, je nově vymalovaný, položené nové podlahy. Celý dům prošel revitalizací v rámci které byl zmodernizovaný výtah, zateplená fasáda, vyměněná okna za plastová dvojskla v bílém dekoru. Byt se nachází v příjemném druhém patře panelového domu. K bytu náleží sklep a veliký moderní balkon kam se vejde i posezení. Celkově se jedná o velmi příjemný byt, kde se může velmi dobře a pohodlně bydlet. V případě zájmu o prohlídku a více informací nás kontaktujte.

 

Proč si vybrat právě tento byt?
  • v dosahu veškerá občanská vybavenost
  • zajímavá místa v okolí
  • možnost nastěhování ihned

Jindřichův Hradec
 je město v Jihočeském kraji, 43 km severovýchodně od Českých Budějovic na řece Nežárka. Žije zde přibližně 21 tisíc obyvatel. V těsné blízkosti historického jádra Jindřichova Hradce, které je městskou památkovou rezervací, se nachází rybník Vajgar o rozloze 49 ha.

Zajímavá místa v okolí:

zámek Jindřichův Hradec, zámek Kamenice nad Lipou, pivovar Kamenice nad Lipou, rozhledna Rýdův kopec, rozhledna U Jakuba Valtínov, zámek Červená Lhota, autokemp Komorník, Zvůle…


Nájem

10.400,-

podlaží3
Topeníústřední dálkové
užitná plocha50 m2
Stavbapanelová
Stav objektudobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Pronájem