Pronájem bytu 4+1 v ul. U Stadionu 524 v Dačicích

Nabízím k pronájmu velmi pěkný byt o velikosti 80 m2 a dispozici až 4+1 v Dačicích. Byt se nachází ve zděné bytovce ve II. patře bez výtahu. K bytu náleží sklep, garážové stání a pozemek s ohništěm. Lze využívat také sušárnu a ostatní společné prostory bytového domu. Náklady na energie činí 7.000,-/měs. při plném využití bytu. Topení řešeno plynovým kotlem (již je započítáno v poplatcích za energie).

Ten kdo hledá klidnou lokalitu a větší byt pro rodinu, tak právě pro toho je tento byt určen. Možnost nastěhování v červenci 2023. V případě zájmu o prohlídky, anebo více informací mne kontaktujte.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • možnosti nastěhování od 15.7.2023
  • klidná lokalita
  • byt vhodný pro rodinu s dětmi
  • zajímavá místa v okolí
  • pěkná okolní příroda
Dačice

jsou město v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji, 12 km jižně od Telče na Moravské Dyji v nejjižnějším cípu Českomoravské vrchoviny

Sousedními obcemi sídla jsou Český Rudolec, Hříšice, Cizkrajov, Budíškovice, Dobrohošť, Třebětice, Volfířov, Staré Hobzí, Peč, Kostelní Vydří, Zadní Vydří, Černíč a Mysletice.

Zajímavá místa v okolí:

Dačický zámek, Dačická věž, hrad Landštejn, město Telč zapsané na Seznamu UNESCO, lesopark a rozhledna U Jakuba (Valtínov)….


Nájem

13.000,-

PENB  G
TopeníÚstřední plynové
užitná plocha80 m2
Stavbacihlová
Stav objektudobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Pronájem