Pronájem bytu 1+1 ve Vlčicích

Nově nabízíme k pronájmu opravdu nádherný byt v přízemí rodinného domu v obci Vlčice vzdálené pouze 2 km od Strmilova. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Dispozičně se jedná o byt 1+1. Na fotografiích můžete vidět velmi vkusně přiznanou kamennou a cihelnou zeď. Byt disponuje nadstandardní velikou koupelnou s rohovou vanou, velkým sprchovým koutem, dvěma umyvadly, toaletou a pračkou. Výjimečnost tohoto bytu podtrhují velmi nízké náklady na energie, které díky tepelnému čerpadlu činí na zálohách pouze 2.000,-Kč. Teplo je rozvedeno v bytě z tepelného čerpadla do radiátorů + v bytě je možnost přitopit si krbovými kamny na dřevo. Celková výměra bytu činí 57m2. U domu je bezproblémové parkování a dále je tu možnost umístění kotce např. pro pejska. Byt volný ihned. Energetický štítek nebyl stanoven, ze zákona uvádíme „G“. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • zajímavá místa v okolí
  • možnost nastěhování ihned

Vlčice

Jsou vesnice, část obce Střížovice v okrese Jindřichův HradecJihočeském kraji. Nacházejí se necelé 2 km od Strmilova. V roce 2011 zde trvale žilo 411 obyvatel.

Zajímavá místa v okolí:

zámek Jindřichův Hradec, zámek Kamenice nad Lipou, pivovar Kamenice nad Lipou, rozhledna Rýdův kopec, rozhledna U Jakuba Valtínov, zámek Červená Lhota, autokemp Komorník, Zvůle, rybník Komorník, Vysoký Kámen u Kunžaku, Vítkův Hrádek, Graselova Sluj….


Nájem

10.000,-

podlažípřízemí
Topeníústřední dálkové
užitná plocha57 m2
Stavbasmíšená

Stav objektu

En. náročnost

po rekonstrukci

g

Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Pronájem