Prodej stavebního pozemku 989m2 v obci Březník

Hledáte rovinatý pozemek v klidné lokalitě na Vysočině ? Pro Vás máme jedinečnou nabídku v obci Březník. Pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu nebo dvojdomu. Právě varianta dvojdomu by Vás mohla zaujmout a to jak pro investiční a finanční nenáročnost, tak pro stavbu a pro pořízení stavebního pozemku. Tyto výhody rozhodně ocení mladé rodiny s dětmi. Rozměry obdelníkového pozemku jsou 23 x 43 m. Je zde možné využívat za výhodných podmínek pitnou vodu ze sousední studny. Nemáte zkušenosti s výstavbou, nebo vyřešené financování ? Neváhejte nás kontaktovat a naši specialisté Vám poradí a najdou optimální řešení přímo pro Vás.

Proč si vybrat právě tento pozemek?
  • možnost vlastní realizace
  • investiční příležitost
  • klidné místo
  • cca 25km od Třebíče
  • mnoho zajímavých míst v okolí

cc

Březník

je obec ležící zhruba 25 km východně od města Třebíče a 5 km jihovýchodně od Náměště nad Oslavou. Obec patří do správního obvodu obce s rozšířenou působností Náměšť nad Oslavou. Žije zde 702 obyvatel. S historií obce jsou spjati Páni z Náchoda, kteří přebývali na tvrzi v obci.

 

Zajímavá místa v okolí:

Zřícenina hradu Lamberk, Sedleckého hradu a hradu Levnov, zámek Náměšť nad Oslavou, minigolfové hřiště Náměšť nad Oslavou…

 

Celková cena

1.383.611,-

cena za m2 1.399,-Kč
poznámka k ceně Cena je již včetně provize pro RK
plocha pozemku 989m2
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Adam Smejkal

Makléř

Kategorie: Prodej