Stavební pozemek Petrovice u Humpolce

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek o celkové rozloze cca 1235m2 nacházející se blízko Humpolce v Petrovicích.

Petrovice se nachází asi 7 km od Humpolce a stejná je i vzdálenost ze sjezdu z dálnice D1. Rozměry parcely jsou cca 30 x 36 m2. K pozemku vede asfaltová zpevněná komunikace , vodovod a kanalizace jsou v těsné blízkosti. Předmětem prodeje je i zachovalá stodola o rozměrech cca 20×10 m s přípojkou elektřiny. Pozemek ocení hlavně ten, kdo hledá klidné místo pro bydlení a relaxaci a přitom mu nevadí krátký přejezd do města Humpolce. Rádi Vám odpovíme na Vaše další otázky a těšíme se na setkání při prohlídce tohoto krásného pozemku.

Proč si vybrat právě tento pozemek?
  • klidná lokalita
  • cca 7km od Humpolce
  • zajímavá místa v okolí
  • pěkná příroda

Petrovice (německy Petrowitz) je vesnice, část města Humpolec v okrese Pelhřimov. Nachází se asi 5,5 km na západ od Humpolce. V roce 2009 zde bylo evidováno 113 adres. V roce 2001 zde trvale žilo 194 obyvatel. Žije zde 191 obyvatel.

Petrovice leží v katastrálním území Petrovice u Humpolce o rozloze 5,13 km2.

Tipy na výlet:

Přehrada Sedlice, rozhledna Pípalka, ZOO Jihlava, Skiareál Křemešník, zřícenina hradu Orlík u Humpolce, rozhledna Orlík…..

 

Celková cena 1 440 690 Kč
cena za m2 1167 kč
poznamka k ceně Cena za nemovitost včetně provize
plocha pozemku 1235 m2
voda dálkový vodovod
odpad veřejná kanalizace
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Olga Procházková

Kancelář

Kategorie: Prodej