Prodej stavebního pozemku 1 300 m² v Břilicích

Nově nabízíme k prodeji oplocený pozemek v jihočeské vesnici Břilice, vzdálené pouze 1km od Třeboně. Prakticky se jedná o intravilán Třeboně. Krajový pozemek o velikosti 1.300 m2 je zahrnutý v územním plánu i v územním rozhodnutí jako pozemek určený k výstavbě. Aktuálně se připravuje infrastruktura včetně inž. sítí z napojením na pozemek. Další informace na vyžádání. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zavolejte si o prohlídku této stavební parcely.

Proč si vybrat právě tento pozemek?
  • klidná lokalita
  • cca 1km od Třeboně
  • zajímavá místa v okolí
  • krásná okolní příroda

Břilice je vesnice, část města Třeboň v okrese Jindřichův Hradec. Nachází se asi 2,5 km na severozápad od centra Třeboně. Sousedí s Třeboní II. Je zde evidováno 285 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 815 obyvatel.

V obci je barokní kaple, několik rybníků, dva hostince a fotbalové hřiště. Je zázemím města Třeboně umožňujícím novou výstavbu. Působí tam řada firem. V obci se narodil např. herec Robert Vrchota nebo hokejový trenér Stanislav Neveselý.

Tipy na výlet:

Lázeňské město Třeboň, zámek Hluboká nad Vltavou, ZOO Na Hrádečku (Horní Pěna), Obludiště (Dolní Pěna), město Tábor s husickou minulostí, Terčino údolí (Nové Hrady) atd….

Celková cena3 900 000Kč
cena za m23000 kč
poznamka k ceně+ 2% provize pro RK
plocha pozemku1300m2
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.


                                                                              Jednatel – makléř

T: +420 725 509 759

Kategorie: Prodej