Prodej stavebních pozemků 1 597 m² v Břilicích - Třeboň

Představujeme Vám exkluzivní projekt Třeboň – Břilice. Navrhovaná zástavba vytvoří nové pozemky pro 21 samostatně stojících rodinných domů. Jednotlivé pozemky jsou již zapsané na katastru nemovitostí a aktuálně probíhají přípravy pro vybudování stavebních úprav příjezdových komunikací, osvětlení, kanalizace, napojení vodovodního řádu a elektrické energie.
Na Břilicích oceníte především dojezdovou vzdálenost do 2km vzdálené Třeboně, kde se nachází veškerá občanská vybavenost, ale také klid malé vesnice, která k roku 2011 čítala pouze 815 obyvatel. Malebné prostředí jižních Čech vás ohromí svou krásnou přírodou, lesy a rybníky, ale také dojezdovou vzdáleností do krásných měst, kterými jsou například Český Krumlov, Jindřichův Hradec či České Budějovice.
Břilice, obec jejíž historie sahá až do 14. století, nabízí bohaté vyžití pro malé i velké obyvatele a turisty. Její dominantou je kaple sv. Panny Marie, najdete zde pomník věnovaný padlým v 1. světové válce a jistě oceníte cyklistickou stezku do Třeboně či naučnou stezku Rožmberk, která vám představí krásy rybníků jižních Čech.
V případě zájmu, či dotazů mě prosím kontaktujte.

Proč si vybrat právě tyto pozemky?
  • klidná lokalita
  • cca 1km od Třeboně
  • zajímavá místa v okolí
  • krásná okolní příroda

Břilice je vesnice, část města Třeboň v okrese Jindřichův Hradec. Nachází se asi 2,5 km na severozápad od centra Třeboně. Sousedí s Třeboní II. Je zde evidováno 285 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 815 obyvatel.

V obci je barokní kaple, několik rybníků, dva hostince a fotbalové hřiště. Je zázemím města Třeboně umožňujícím novou výstavbu. Působí tam řada firem. V obci se narodil např. herec Robert Vrchota nebo hokejový trenér Stanislav Neveselý.

Tipy na výlet:

Lázeňské město Třeboň, zámek Hluboká nad Vltavou, ZOO Na Hrádečku (Horní Pěna), Obludiště (Dolní Pěna), město Tábor s husickou minulostí, Terčino údolí (Nové Hrady) atd….

Celková cena4 791 000Kč
cena za m23000 kč
poznamka k ceněcena do konce února + provize pro RK
plocha pozemku1597m2
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.


                                                                              Jednatel – makléř

T: +420 725 509 759

Kategorie: Prodej