Prodej RD v Dačicích

Nově Vám nabízíme k prodeji velmi pěkný , patrový, rodinný dům v Dačicích v ulici Jižní 273. Kompletně podsklepený dům v původním stavu s velkou terasou, lodžií, 2x garáží, skleníkem, dílnou a dispozicí 6+2 najdete ve velmi oblíbené lokalitě na Červeném Vrchu v Dačicích. Původní dřevěná okna v bílém dekoru, podlahy betonové, na podlahách lino, koberec a dlažba.

 Dům je v blízkosti  obchodu, MŠ školky, ZŠ, bazénu, pizzerie atd. Díky své velikosti lze pozemek rozdělit tak, že zůstane zachovaný dům s menší zahradou a zároveň vznikne samostatná stavební parcela z druhé části zahrady, kde se nachází ovocné stromy. Dům má břizolitovou omítku. Díky své velikosti může sloužit jako plnohodnotné bydlení pro celou rodinu. Druhou variantou je možnost využití domu jako samostatných dvou bytových jednotek o dispozici 2x 3+1. Dům je i přes původní stav ve velmi dobrém technickém stavu a je možnost se do něj ihned nastěhovat. Případnou modernizaci může budoucí majitel provádět souběžně s vlastním bydlením. Zajímavou možností je postavit nový rodinný dům na zahradě a současný dům využít jako investiční příležitost pro pronájem ať už celého domu, a nebo každé bytové jednotky každé zvlášť. Dominantou je veliká vyvýšená terasa, na kterou se dostanete francouzskými dveřmi z obývacího pokoje, a nebo také přímo schodištěm ze zahrady. Samotná terasa přímo vybízí k zastřešení a relaxaci, kdy naplno využijete její rozměry cca 16m2. Také je zde varianta z terasy vybudovat zimní zahradu.

Pro každého kutila bude jistě velmi zajímavé celopodsklepení domu, kde již nyní naleznete garáž, kotelnu, dílnu, sklady a domácí udírnu. Dům je vytápěn v současnosti pomocí veřejného plynu se zabudovaným plynovým kotlem. V minulosti se však využíval kotel na tuhá paliva, který se zde stále nachází a může se to využít jako druhá varianta při znovuzapojení, jako hlavní topení. Rozvod tepla po celém domě je řešen radiátory.

Celkově se jedná o velmi pěkný, udržovaný dům s velkou krásnou zahradou. Tento dům skrývá opravdu veliké možnosti, seberealizace a modernizace a budoucí majitel bude velmi překvapen pohodovou atmosférou místa, kde se dům nachází a určitě vybuduje pevné zázemí, kam se budou velmi rádi vracet všichni členové rodiny i po několik generací.

Průkaz en. náročnosti bude vyhotoven při prodeji. Ze zákona uvádíme „G“.

V případě zájmu o více informací, popř. o prohlídku mě prosím kontaktujte.

 

Proč si vybrat právě tento dům?
  • klidná lokolita
  • možnost vlastní realizace
  • investiční příležitost
  • v blízkosti veškerá občanská vybavenost
  • zajímavá místa v okolí
  • pěkná okolní příroda
Dačice

jsou město v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji, 12 km jižně od Telče na Moravské Dyji v nejjižnějším cípu Českomoravské vrchoviny

Sousedními obcemi sídla jsou Český Rudolec, Hříšice, Cizkrajov, Budíškovice, Dobrohošť, Třebětice, Volfířov, Staré Hobzí, Peč, Kostelní Vydří, Zadní Vydří, Černíč a Mysletice.

Zajímavá místa v okolí:

Dačický zámek, Dačická věž, hrad Landštejn, město Telč zapsané na Seznamu UNESCO, lesopark a rozhledna U Jakuba (Valtínov)….


Cena

5.900.000,-Kč

PENB  G
TopeníÚstřední plynové
užitná plocha340 m2
Stavbacihlová
Stav objektudobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej