Prodej rodinného domuv obci Písečné u Slavonic

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím nově zrekonstruovaný dům o celkové výměře cca 125 m2 u zámku v obci Písečné, okraj České Kanady ( cca 17 km od Dačic a 10 km od Slavonic). Kompletní rekonstrukce byla dokončena v roce 2019.

Jednopatrový dům s balkonem orientovaným na východ, dispozičně řešený jako „atypický“ 3+1 je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i na investici. Možnost celoročního provozu, v současnosti je dům využíván jako penzion pro 8 osob.

 V přízemí se nabízí možnost uložení kol v původní tzv. kolárně, kterou samozřejmě můžete využít i jako  technickou místnost, spíž apod. Dominantou přízemí je velká společenská místnost s malým kuchyňským koutem, avšak s překrásným obrovským stolem a lavicemi z masívu. Samozřejmě, co se přízemí a obytné části týče, nesmím zapomenou zmínit první pokoj (ložnici) a také samostatnou toaletu (umyvadlo, WC mísa, bidet, pisoár).

Točitým schodištěm se dostaneme do prvního patra, kde uvítáme jistě menší chodbičku, ze které  vedou dveře  jak na balkon, půdu, tak např. do druhého velice prostorného pokoje (ložnice). Z druhé strany chodby dveřmi vstoupíme do kuchyně, ze které je vstup do posledního a to třetího pokoje (obývací pokoj), který se společně s kuchyní pyšní výhledem na místní zámek.

Ze schodů lze rovnou vstoupit do samostatné koupelny se sprchovým koutem a toaletou.

 Okna i dveře jsou dřevěná. Všechny tři pokoje jsou neprůchodné, nabízí tedy absolutní soukromí.

V okolí naleznete krásnou přírodu a na své si přijdou jak milovníci cyklistiky, tak i rybaření. Vesnicí Písečné protéká řeka Moravská Dyje a je zde opravdu mnoho krásných míst, kde si relax při rybaření můžete vychutnat.

Dům lze koupit včetně veškerého vybavení, cenu stanoví majitel po dohodě.

Součástí domu je malá,oplocená,travnatá plocha.

Rekonstrukce:

komíny, krov, střecha/krytina, měděné okapy a svody, měděné stříšky nad okny, balkon komplet, venkovní /vnitřní omítky, zateplení stropů, podlahy, veškeré rozvody ( elektrika, voda, odpad) nová vodovodní přípojka a odpadová přípojka, všechna okna a dveře dřevěné ( 3 x dveře původní s historickou hodnotou) v přízemí mříže v oknech, vlastní studna pod domem cca 8 metrů hluboká, průměr 1,5 m, cca 6 metrů sloupec vody, v současnosti nepřipojena. Venkovní kamenné obložení – sokl, provedena oboustranná hydroizolace – odvětrání základů

Energetický štítek nebyl stanoven. Ze zákona uvádíme „G“. Štítek bude dodán při prodeji nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku mě prosím kontaktujte.

Přehrát video
Proč si vybrat právě tento byt?
  • klidná část obce
  • osobní vlastnictví
  • možnost jak vlastního bydlení, tak lze nemovitost použít na investici
  • okolí obce – cykloturistika, rybaření…

Písečné
se nachází na jihozápadní Moravě v okrese Jindřichův HradecJihočeském kraji. Leží v údolí řeky Moravské Dyje v nadmořské výšce 443 metrů nad mořem v těsné blízkosti státní hranice s Rakouskem. Žije v ní 480 obyvatel. Části obce Písečné jsou Chvaletín, Marketa, Modletice, Nové Sady, Slavětín a Václavov.

Zajímavá místa v okolí:

Cykloturistika a pěší turistika v malebném kraji Podyjí a České Kanady, na rakouské straně navazují kvalitní cyklostezky s možností výběru okruhu všech obtížností, v zimě dostatek sněhu a upravené běžkařské trasy, hrady, zámky v okolí,,,

Hrad Landštejn, Grasselova stezka, zámky: Dačice, Jemnice, Telč, Jindřichův Hradec, Bítov, Vranov, vše do 50km, historické Slavonice s podzemím, vyhlídkou z věže, bunkry – zachovalé válečné opevnění, Dačice – první kostkový cukr, koupaliště, Mařížská keramika, bizoní farma s restaurací Rožnov, rybaření, golf a mnoho dalšího kulturního a sportovního vyžití v nedalekém okolí

Celková cena

 5 302 500

VlastnictvíOsobní
poschodí2NP
užitná plocha125 m2
Stavbasmíšená
Stav objektupo rekonstrukci
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Olga Procházková

Makléř – kancelář

T: +420 734 148 131

E: info@danyigroup.cz

Kategorie: Prodej