Prodej rodinného domu v Drválovicích u Letovic

Exkluzivně pro Vás nabízíme prodej rodinného domu v Drválovicích u Letovic. Vzdálenost od Brna je cca 45 min. a Letovic cca 10 min. autem. Dům je vhodný pro mladé lidi, kteří si chtějí udělat krásné bydlení podle svých představ a nebojí se rekonstrukce. Objekt je také velice vhodný jako rekreační , protože je zde příjemný klid a krásná zahrada. Ten, kdo hledá dům, který bude bez nutnosti rekonstrukce, ať již dále nečte – pro něj není určený.
Kdo je plný elánu, nadšení, má fantazii a hledá dům, který si zařídí podle svých představ a požadavků, tak pro něj je přímo určený. Přízemí domu tvoří chodba, z které projdeme do kuchyně a poté do obývacího pokoje a druhého pokoje. Dále je zde koupelna, WC a komora. Krov je v dobrém stavu a nabízí se zde možnost vybudování 2 podkrovních pokojů. K domu náleží garáž, přes kterou je možno zajet na zahradu. V zadní části domu je velká zimní zahrada, ze které je krásný pohled do zahrady. Zahrada je klidná, uzavřená a proto si zde můžete vychutnávat dokonalý relax plnými doušky. Spodní část domu směrem do zahrady tvoří dílna, technický sklep a sklep na zeleninu. Přístup je přímo ze zahrady.
Neváhejte a přijměte mé pozvání na prohlídku domu ,který doporučuji a dozvíte se zde všechny další informace.
Proč si vybrat právě tento dům?
  • možnost vlastní realizace
  • osobní vlastnictví
  • klidná lokalita
  • cca 45 min. od Brna

Drválovice
je vesnice, část obce Vanovice v okrese Blansko. Nachází se asi 1,5 km na západ od Vanovic. Je zde evidováno 64 adres. Trvale zde žije 138 obyvatel.

Zajímavá místa v okolí:

vodní nádrž Letovice, koupaliště Letovice, Burianova rozhledna na Milence, Jeskyně blanických rytířů, zámek Kunštát, rybníky Boří

Celková cena

2.333.000,-

VlastnictvíOsobní
parcela683m2
užitná plocha81 m2
Stavbacihlová
Stav objektuk rekonstrukci
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Adam Smejkal

Makléř

T: +420 737 188 061

E: ad.smejkal@gmail.com

Kategorie: Prodej