Prodej pozemku 2059m2 u obce Bulhary

POZOR – Nově Vám nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek, který se nachází ve velmi oblíbené lokalitě u obce Bulhary. Obec Bulhary se nachází pouze 5 km od Pálavských jezer, konkrétně od vyhledávaného rybářského revíru Dyje 5. Tento pozemek je přímo předurčen k výstavbě rekreační chaty ve vinařské oblasti a navíc v bezprostřední blízkosti řeky Dyje, od které se hranice pozemku nachází pouze 20m.

Pozemek o velikosti 2059 m2 je obdélníkového tvaru o stranách cca 10x260m. Dle územního plánu je určen pozemek „pro individuální rekreaci“. Po praktické stránce to znamená, že zde můžete postavit rekreační chatu pro vlastní využití a dle informací ze stavebního úřadu bez omezení velikosti chaty.

Příjezdová komunikace k pozemku vede po obecní cestě, kde obec Bulhary uděluje souhlas s vjezdem.

Pozemek lze napojit na elektřinu individuální přípojkou, zamýšlené odpady prozatím vyřešíte jímkou, nebo čističkou, vodu lze vyřešit vrtem.

Do pozemku částečně zasahuje omezení ochranného pásma pro vodní stavby, avšak tato plocha je zanedbatelná a některak neomezuje výstavbu případné rekreační chaty a běžné využití pozemku.

Oblíbenost této lokality jistě nemusíme představovat široké veřejnosti, přesto bychom rádi zdůraznili, jak je zde opravdu krásně, jaká zde můžete ochutnat fantastická vína a jaké přírodní bohatství se nachází v okolní přírodě lužních lesů a především v řece Dyji, která učarovala svými bohatými úlovky kaprovitých i dravých ryb.

V případě zájmů o více informací nás kontaktujte, rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

Proč si vybrat právě tento pozemek?
  • klidná lokalita
  • krásná okolní příroda
  • možnost vlastní realizace
  • mnoho zajímavých míst v okolí

Bulhary

se nachází cca 8 km východně od Mikulova. Vlastní osada byla založena někdy ve 12. století německými kolonisty, první písemná zpráva pochází z roku 1244 kdy patřila k panství Lednice. V okolí obce se nachází významné archeologické naleziště lovců mamutů. Žije zde 714 obyvatel, PSČ je 691 89. Jedná se o vinařskou obec v Mikulovské vinařské podoblasti (viniční tratě Nad sklepy, Doubrava, Na pískách, Panské, Podlesí, Zahrady).

Zajímavá místa v okolí:

  • zámek Mikulov, Lednicko-valtický areál, zříceniny hradů Sirotčí hrádek a Děvičky,  aqualand Moravia, vodní nádrž Nové Mlýny, muzeum Dolní Věstonice….
Celková cena

2.290.000,-Kč

plocha pozemku2059 m2
elektřinanezavedena
kanalizacenezavedena
lokalitasamota
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej