Prodej rodinného domu v Jaroměři u Kaplice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji krásný rodinný dům v obci Jaroměř u Kaplice, dispozičně řešený jako 5+2 s užitnou plochou o výměře 217m2, zastavěnou plochou 142m2 a plochou pozemku 4235m2. Jedná se o 2 podlažní dům (přízemí + podkroví), postavený v roce 2003 ze zdiva „POROTHERM 44 CM“. Střecha domu je zateplena minerální izolací, okna domu jsou dvojskla v dekoru zlatého dubu, podlahy dlažba + plovoucí podlaha.
Dominantou celého domu je obývací pokoj se zděným krbem, který umocňuje pohodu a teplo domova. Po dřevěném schodišti se dostaneme do druhého patra.
Letní grilovačku si vychutnáte nejen na terase přímo před domem, ale také z druhé strany domu na zahradě v krásné pergole, která se pyšní přírodním stylem a tomuto místu dodá tu správnou atmosféru. Své pohádkové kouzlo má jistě i stylová studna.
Pokud milujete přírodu a klid, tento dům je právě ten pravý pro Vás. Nové Hrady se pyšní hradem a zámkem Nové Hrady, lázněmi, wellness pobyty, národní přírodní památkou tvz. Terčino údolí, kde mimochodem stojí za zmínku i krásný Stropnický vodopád.
Touto oblastí prochází vzdušný Alpský koridor. Díky tomuto koridoru jsou naměřené hodnoty ovzduší jedny z nejlepších v ČR.
Energetický štítek bude stanoven při prodeji, ze zákona uvádíme tř. „G“.
Pokud Vás tento dům oslovil a máte zájem o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.
Přehrát video
Proč si vybrat právě tento dům?
  • možnost nastěhování ihned
  • osobní vlastnictví
  • klidná lokalita
  • krásná okolní příroda
  • mnoho zajímavých míst v okolí

Jaroměř
 Je vesnice, část obce Malonty v okrese Český Krumlov. Nachází se asi 3,5 km na severozápad od Malont o rozloze 7,03 km. Je zde evidováno 52 adres.

Zajímavá místa v okolí:

hrad a zámek Nové Hrady, lázně Nové Hrady, wellness pobyty, národní přírodní památka tvz. Terčino údolí se Stropnickým vodopádem, město ČB, lázeňské město Třeboň atd. 

Celková cena

15.750.000,-

VlastnictvíOsobní
pozemek4235m2
užitná plocha217 m2
Stavbacihlová
Stav objektuvelmi dobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej