Prodej rodinného domu 5KK Hrušovany u Brna, ul. Jiřího z Poděbrad
Exkluzivně pro Vás nabízíme prodej dvoupodlažního rodinného domu v Hrušovanech u Brna. Přízemí domu tvoří chodba, ze které projdeme do jídelny s kuchyňským koutem a poté do obývacího pokoje. Dále je zde koupelna s rohovou vanou, na kterou navazuje komora. Obývacímu pokoji dominují krbová kamna na dřevo, které umocňují pohodu a teplo domova. Do druhého podlaží se dostaneme po krásných schodech, kde se nachází tři samostatné pokoje, koupelna, kterou si můžete zařídit podle Vašeho vkusu a požadavků.
Na dům navazuje uzavřená klidná zahrada, kde můžete vychutnávat dokonalý relax a využívat bezpečí uzavřeného prostoru. Součástí zahrady je zděná kůlna, která může do budoucna sloužit třeba pro saunu, nebo vířivku. K domu náleží menší sklípek s rozměry cca 4×4 m. Na zahradě najdeme podzemní nádrž pro dešťovou vodu s objemem 4 m3. Parkování je před domem. Střecha je pokryta pálenými taškami, podlahovou krytinu na schodišti tvoří vinyl, v ostatních místnostech plovoucí podlaha a v poslední řadě v koupelně dlažba. Okna jsou plastová trojskla v dekoru dřeva, taktéž vchodové dveře s bezpečnostním zámkem. Přijměte mé pozvání na prohlídku domu, který doporučuji a dozvíte se zde všechny informace.
Proč si vybrat právě tento byt?
  • možnost vlastní realizace
  • osobní vlastnictví
  • v blízkosti škola, školka, zdravotní středisko

Hrušovany
Hrušovany u Brna (německy Rohrbach) jsou obecokrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Dyjsko-svrateckém úvalu. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel.edná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. V rámci archeologických výzkumů byly na území obce nalezeny různé objekty a předměty.

Zajímavá místa v okolí:

Hrad Špilberk, zajímavosti a skvosty města Brna, vodní nádrž Pálava, Nové Mlýny, zřícenina Děvičky, Syrotčí hrádek, Mikulov, Starovičky levandulová farma….

Celková cena

 7 530 000

VlastnictvíOsobní
poschodíPřízemí + půdní vestavba
užitná plocha156 m2
Stavbazděná
Stav objektupo rekonstrukci
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Adam Smejkal

Makléř

T: +420 737188061

E: adam.smejkal@danyigroup.cz

Kategorie: Prodej