Prodej chaty 12m2 s pozemkem 131m2 Vodňany

Nabízím k prodeji dřevěnou chatku v krásné klidné oblasti v Jižních Čechách u rybníku Velká Okrouhlice, na okraji města Vodňany. Dřevěná chatka o rozloze 12 m2 se nachází na oploceném pozemku o výměře 131 m2. Ranní kávu si můžete vychutnat na terase s výhledem do přírody. Chatka je dispozičně řešena jako 1+KK s možností přespání v menším půdním prostoru. Naleznete zde klid a na své si přijdou i milovníci rybaření, kde se dá rybařit v řece Blanici, která v blízkosti chatky protéká (cca 300m). Pokud si potřebujete odpočinout od všedních starostí, je toto místo právě pro vás to pravé. Je zde možnost zřízení elektřiny, voda je zde užitková z rybníka a záchod je chemický .

V Jižních Čechách naleznete spoustu překrásných míst, jako např. zámek Hluboká nad Vltavou, Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou, Krokodýlí zoo Protivín, na své si přijdou i milovníci kultury na otáčivém hledišti divadelních představení v Týně nad Vltavou. Naopak milovníci nakupování můžou vyrazit do nedalekých Českých Budějic, kde naleznete také spoustu kulturních i sportovních akcí.

Přehrát video
Proč si vybrat právě tuto chatu?
  • možnost vlastní realizace
  • osobní vlastnictví
  • klidná lokalita
  • krásná okolní příroda

Vodňany
Vodňany jsou město v okrese Strakonice v Jihočeském kraji, 30 km severozápadně od Českých Budějovic na řece Blanici. Ve městě žije přibližně 7 000 obyvatel. Město je známé svou rybářskou a rybníkářskou tradicí.

Zajímavá místa v okolí:

zámek Hluboká nad Vltavou, Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou, Krokodýlí zoo Protivín…

Celková cena

860 000

VlastnictvíOsobní
pozemek131m2
užitná plocha12 m2
Stavbadřevěná
Stav objektudobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej