Prodej bytu 3+1 (63m2) ve Velešíně

Nově Vám nabízíme k prodeji byt z našeho portfolia. Jedná se o krásný, útulný byt ve městě Velešín.Velešín se nachází na hlavní trase České Budějovice – Linz. České Budějovice jsou vzdálené 18km, Český Krumlov 13km, Frymburk 36 km.

Byt v osobním vlastnictví prošel kompletní rekonstrukcí tzn. elektřina v mědi, vyměněné radiátory za nové v roce 2020, plastová izolační okna v bílém dekoru, plovoucí podlaha v pokojích, ve zbývající části bytu na chodbě, v kuchyni, v koupelně je položená dlažba. Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární. Kuchyň včetně vestavěných spotřebičů Mora a Siemens- koupelna včetně pračky Whirlpool, vestavěné skříně na míru v chodbě a ložnici –  nábytek a veškeré vybavení součástí prodeje.  Topení tohoto bytu je řešeno plynovým kotlem, u kterého si můžete dálkově (Netatmo) přes mobil řídit cyklus topení. Tzn. že v dnešní době při nárůstu energií si můžete okamžitě a flexibilně vytápět byt dle vlastní potřeby. Do koupelny a ložnice jsou instalovány posuvné dveře.

Náklady na tento byt 3.860,-Kč. Tato částka zahrnuje plyn, elektřinu, elektřinu společných prostor, fond oprav a ostatní správcovské poplatky.

K bytu náleží dva sklepy o velikosti cca 6 m2 a 2m2. K užívání jsou také společné prostory, jako je sušárna atd…. Parkování před domem.  Pozemek u bytového domu je oplocený, proto se tento byt z bezpečnostních důvodů hodí také pro rodiny s dětmi. Byt je k dispozici ihned. Pro více informací, prohlídku nemovitosti nás kontaktujte.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • možnost nastěhování ihned
  • vhodný pro rodinu s dětmi
  • v blízkosti Českého Krumlova, Českých Budějovic
  • zajímavá místa v okolí
Celková cena

3.670.000,-Kč

Vlastnictvíosobní
užitná plocha63 m2
stavbacihlová
topeníústřední plynové
Stav bytu po rekonstrukci
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej