Prodej bytu 3+1 64m2 v Dačicích

Nabízím k prodeji slunný byt v osobním vlastnictví o velikosti 64 m2 v Dačicích. Byt v osmém patře panelového domu prošel kompletní rekonstrukcí. Nové podlahy, omítky, vyzděná koupelna a wc, nové dveře a obložky, nová kuchyňská linka. Plovoucí podlaha v dekoru dřeva. Moderní digestoř. V koupelně moderní sprchový kout. K bytu náleží balkon a sklep. Z bytu je díky své poloze krásný výhled. Před domem nově vytvořené parkoviště pro osobní auta. Volný ihned. Zavolejte si o více informací a prohlídku bytu.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • nově zrekonstruováný byt
  • osobní vlastnictví
  • klidná lokalita
  • přímo naproti ZŠ Komenského
  • v blízkosti dětské i workoutové hřiště, restaurace

Dačice jsou přirozeným centrem nejzazšího cípu jihozápadní Moravy, což je dáno nejen jejich polohou, ale i množstvím služeb, obchodů, firem, i řadou kulturních a sportovních zařízení, jako je kino nebo moderní sportovní stadion. Řada okolních rybníků, lesy, historické památky, i památná, pověstmi proslavená místa, dotvářejí malebný charakter města a okolního kraje. Ve městě se pravidelně pořádá také řada kulturních festivalů. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

Dačice se mohou pyšnit krásným zámkem, který stojí na křižovatce Havlíčkova náměstí a Hradecké ulice, nedaleko našeho bytu. Dnes se v zámeckých prostorách nachází Městské muzeum, galerie a také výborná kavárna.

V roce 1843 byla v Dačicích byla vyrobena první kostka cukru.

Celková cena

 2 650 000 Kč

Vlastnictví Osobní
poschodí
8. patro
užitná plocha
64m2
Stavba panelová
Stav objektu velmi dobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej