Prodej bytu 3+1 75 m2 v Brně

K prodeji nově nabízím dispozičně velmi dobře řešený světlý byt 3+1 v osobním vlastnictví na adrese Náměstí SNP 18, Brno. Byt s velkou chodbou, kuchyní, ložnicí, pokojem, koupelnou, samostatnou toaletou a obývacím pokojem se nachází v posledním 6 patře s krásným výhledem směrem na severozápad na Zaječí horu, ale také na druhou stranu do vnitrobloku. Byt o velikosti 75 m2 prošel částečnou rekonstrukcí (zděné jádro -koupelna a wc). K bytu náleží balkon a sklep. Dům prošel revitalizací. Okna plastová v bílém dekoru. Podlahy parkety k rekonstrukci + pvc. Samozřejmostí je výtah. V blízkém okolí se nachází fakulta Mendelovi univerzity, základní škola, mateřská školka, restaurace, prádelna, velké hřiště atd.

Celkově se jedná o velmi slušný byt, který může plnohodnotně sloužit k rodinnému bydlení. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat o více informací, anebo o prohlídku.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • částečně zrekonstruovaný byt
  • možnost vlastní realizace
  • osobní vlastnictví
  • v blízkosti fakulta Mendelovi univerzity, základní škola, mateřská školka, restaurace, prádelna, velké hřiště, nákupní centrum, koupaliště…

ůč

Černá Pole
Vznikla jako brněnské předměstí koncem 19. století. Zástavbu tvoří činžovní domy, rodinné domky a vily stavěné průběžně během 20. století. Do dnešní doby si tato čtvrť uchovala ráz kvalitní obytné zóny. K Brnu byly pozemky připojeny v roce 1853.

Celková cena

 5 300 000

VlastnictvíOsobní
poschodí6. patro
užitná plocha75 m2
Stavbapanelová
Stav objektudobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej