Prodej bytu 2+1 v Nové Včelnici

Nabízím k prodeji družstevní byt dispozičně řešený jako  2+1, 58 m2 na adrese Na Hliněnce č.p. 453 v Nové Včelnici. Tento byt se nachází ve 3. patře panelového bytového domu s výtahem, jedná se o velmi pěkný byt v udržovaném původním stavu (zádveří, chodba, obývací pokoj, ložnice,  kuchyně, koupelna, WC). K bytu náleží sklepní kóje (1m2). Bytový dům byl vystavěn v roce 1978, možnost využití těchto prostor – kolárny, kočárkárny, dílny, prádelny, sušárny. Výborná lokalita v dosahu veškerých služeb.  Možnost parkování před domem. Na jaře 2023 je již naplánované zateplení fasády domu. Střecha byla již zrenovována. Energetický štítek nebyl stanoven, stanoven bude v průběhu prodeje, proto nyní uvádíme jako energetickou náročnost budovy „G“. V případě zájmu o více informací mě prosím kontaktujte.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • možno vlastní realizace
  • v blízkosti veškerá občanská vybavenost
  • dobrá lokalita

Nová Včelnice

je malé město ležící na řece Kamenici 12 km severovýchodně od Jindřichova Hradce. Žije v něm přibližně 2 200 obyvatel. V Nové Včelnici je základní a mateřská škola.

Zajímavými místy v okolí:

zámek Kamenice nad Lipou, Zoopark na Hrádečku, zřícenina hradu Landštejn, hrad a zámek Jindřichův Hradec, státní zámek Červená Lhota, rouhledna U Jakuba….

Celková cena

1.590.000,-Kč

Vlastnictvídružstevní
užitná plocha58 m2
stavbapanelová
topeníústřední dálkové
Stav objektu dobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej