Prodej bytu 2+1 v Dačicích

Nabízím k prodeji pěkný byt o dispozici 2+1 ve 2. patře panelového  domu v Dačicích, cca 5 minut pěšky od náměstí. Byt je v osobním vlastnictví, situovaný na jihovýchod.  Skládá se ze třech obytných místností (kuchyně, obývacího pokoje a ložnice). Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci, nová plastová okna v bílém dekoru, podlahy – PVC. V bytě je nová kuchyňská linka, koupelna a WC v původním  stavu. Možnost nastěhování ihned.  Dům je zateplený s novým výtahem. Možnost parkování na silnici před domem, nebo na parkovišti mezi panelovými domy. V případě zájmu o více informací, o prohlídku, mě kontaktujte.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • částečně zrekonstruovaný byt
  • možnost vlastní realizace
  • osobní vlastnictví
  • v blízkosti ZŠ Komenského, Palackého náměstí, nového zámku Dačice…

ůč

Dačice  jsou město v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji, 12 km jižně od Telče na Moravské Dyji v nejjižnějším cípu Českomoravské vrchoviny

Sousedními obcemi sídla jsou Český Rudolec, Hříšice, Cizkrajov, Budíškovice, Dobrohošť, Třebětice, Volfířov, Staré Hobzí, Peč, Kostelní Vydří, Zadní Vydří, Černíč a Mysletice.

Zajímavá místa:

Dačický zámek, Dačická věž, hrad Landštejn, město Telč zapsané na Seznamu UNESCO, lesopark a rozhledna U Jakuba (Valtínov)….

Celková cena

 2 120 000

VlastnictvíOsobní
poschodí2. patro
užitná plocha53 m2
Stavbapanelová
Stav objektudobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Václav Kadrnožka

Makléř

Kategorie: Prodej