Prodej bytu 2+1 60m2 v Českém Krumlově

Nabízím k prodeji nově,částečně zrekonstruovaný byt 2+1 o rozměrech 60 m2. Byt se nachází v panelovém domě ve 3NP s moderním  bezpečnostním výtahem.
Tento byt vás může zaujmout moderním designem použitých prvků a jejich plnohodnotným funkčním provedením. Absolutní doménou je úžasný a fantastický výhled do údolí řeky Vltavy a na přiléhající kopce, jako např. Vraný Vrh. Orintace bytu na jih umožňuje „vychutnat“ si západ slunce, který v červánkách osvětluje právě zmiňované kopce.
Až uvidíte  v zimní romantice zasněžené údolí, tak se nebudete chtít už nikdy stěhovat.
Nespornou výhodou polohy tohoto bytu je samotný Český Krumlov. Do centra historické části se dostane pěšky do 15 min. Na sídliště Plešivec navazuje zámecká zahrada s vyhlášeným otáčivým hledištěm, skvělou středověkou restaurací, navazujicí až na samotné nádvoří a ke Krumlovským mědvědům.
Celkově se jedná o krásný byt, který může skvěle sloužit k bydlení. Díky bytu v osobním vlastnictví lze koupi realizovat financováním hypotečním úvěrem.
Zavolejte si o více informací a prohlídku.

Proč si vybrat právě tento byt?
  • nově částečně zrekonstruovaný byt
  • osobní vlastnictví
  • klidná lokalita
  • úžasný výhled do údolí řeky Vltavy a na přiléhající kopce
  • v blízkosti centra Českého Krumlova, zámecké zahrady, restaurací atd.

Český Krumlov je město v Jihočeském kraji, cca 22 km jihozápadně od Českých Budějovic. Rozkládá se pod hřebenem Blanského lesa a protéká jím řeka Vltava. Jedná se o turistické a kulturní centrum jižních Čech. Žije zde přibližně 13 tisíc obyvatel.

V roce 2003 bylo městskou památkovou zónou vyhlášeno právě předměstí Plešivec (jižně od historického jádra).

Český Krumlov se stal také dějištěm několika filmů a během roku město hostí řadu kulturních akcí a festivalů. Mezi důležité divadelní instituce patří Městské divadlo, nacházející se při historickém centru v Horní ulici, a především pak technický div Otáčivé hlediště, jež je situováno v horní části Zámecké zahrady a které představuje jednu z nejvýznamnějších open-air scén v Evropě.

 

 

Celková cena

 2 790 000 Kč

Vlastnictví Osobní
poschodí

3. patro (výtah)

užitná plocha 60m2
Stavba panelová
Stav objektu velmi dobrý
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Michal Danyi

Jednatel, makléř

Kategorie: Prodej