Bydlení v klidné oblasti

Nabízím k prodeji rodinný dům se zahradou v klidné části na okraji obce Nová Bystřice v ulici Na Zátiší. Nová Bystřice leží na úpatí České Kanadya je velmi vyhledávanou lokalitou pro turistiku.

Přehrát video
Proč si vybrat právě tento dům?
  • veliká zahrada
  • klidná lokality
  • vyhledávaná lokace pro rekreaci
  • 15 min. od Jindřichova Hradce

Okolí N. Bystřice se také může pochlubit hradem Landštejn a také oblíbeným golfovým hřištěm. Samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům se zahradou orientovanou na jih je celopodsklepený. Součástí pozemku je prostorná garáž na kterou navazuje sklad. Díky své velikosti a možného zřízení příjezdové komunikace do zadní části, může cca ½ pozemku sloužit jako stavební. Na rovinatém pozemku dále najdeme pergolu, ohniště, studnu a ovocné stromy. V blízkosti pozemku se nachází sportovní areál. Dřevěné podlahy domu doplňují dveře z masivu v bílém dekoru. V přízemí na chodbě, v kuchyni a koupelně je dlažba. Dům je vytápěn kombinovaným plynovým kotlem JUNKERS. V koupelně také oceníme podlahové topení. V kuchyni máme francouzské okno na jižní část velkého pozemku. Okna jsou dřevěná, zdvojená v bílém provedení.

Nemovitost je postavena částečně z kamene i pálených cihel. Při rekonstrukci a přístavbě koupelny byly elektrické rozvody v přízemí vyměněné za měděné. Střecha je částečně zateplena minerální izolací. Součástí domu je bezpečnostní systém.

Rodinný dům svou polohou je vhodný jako rekreační chalupa, tak i pro plnohodnotné celoroční bydlení. Nová Bystřice leží u hranic s Rakouskem a je zde mnoho značených cyklotras.

Zavolejte si o více informací, nebo rovnou o prohlídku.

Celková cena4 560 000 Kč
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha120 m2
pozemek1971 m2
StavbaCihlová
Stav objektuzrekonstruovaný
Nemůžete najít ideální bydlení?

Zaregistrujte se k nám do databáze poptávajících.

Kategorie: Prodej